За незрозумілих причин, відео цього “сміливого” маневру навіває епізод з футбольного матчу, де голос спортивного коментатора за кадром говорить приблизно наступне: “… нападник спрямовується в зону противника, обходить одного захисника, іншого, небезпечно… проходить в штрафну … б’є по воротах… ГОООЛ!!! Припустимо, що підбадьорюваний в голові голосом не бачимого коментатора, наш “гонщик ” повторював своїм маневром прохід до невидимих ​​ворот суперника: “…водій перетинає перехрестя на червоний, здійснює розворот через” подвійну суцільну “, обходить суперників, що стоять на світлофорі, ще одна” подвійна суцільна “, небезпечний маневр!… тисне на газ і …”
Шановні друзі, колеги!
КУ “Центр-077” оповіщає Всіх зацікавлених нашою діяльністю. Публікації на інтернет ресурсах нашого закладу відео фактів будь-яких правопорушень, проводиться не тільки з наміром профілактики. Основна мета розміщення відео доказів порушень – сприяння виявленню правопорушників та притягнення винних до реальної відповідальності.
Зокрема, розраховуємо на адекватну реакцію поліції на опубліковане відео грубого порушення ПДР, у поєднанні зі створенням явною аварійних обставин. Гарантуємо всю необхідну допомогу в розшуку та виявленні порушника представникам органів правопорядку. Просимо вважати цю публікацію офіційним зверненням про правопорушення.
Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим і безпечнішим!

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *