1 + 2 та 4-й в розумі. Така ось нехитра арифметика дорожньої пригоди та його можливих перспектив. Одна помилка призводить до трьох неприємностей. А на тлі вже доконанї події, з пристойним потенціалом, маячить четвертий. Причина – до болю знайома – “встигнути проскочити, щоб то не стало!”
У зв’язку з постійним спогляданням подібних невдалих “проскоків”, порушує спокій одна думка. Сучасні водії (частіше молоді) втратили здатність зіставляти / аналізувати ситуацію в перспективі! Звідси, повне / часткове нерозуміння, на яку педаль тиснути! Можливо, причина в недоліках зорових можливостей?
Здогадуємося, що механізм внесення змін в існуючі ПДР, процес не швидкий та дуже клопіткий. Але, досвідчені водії, можливо, погодяться з необхідністю внесення в обов’язкову програму підготовки водіїв тренування “зорової перспективи” на різних дистанціях (15, 25, 30… 50 м.) Адже водій, не здатний вирішити завдання своєчасного / завчасного гальмування, ані трохи не менш небезпечний на дорозі, як і той, хто робить це навмисне.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *