Можливо, саме таким питанням задаються ті, кого “до чортиків дістало” об’їжджати на дорогах міста, де застиглі наслідки недбайливого пересування по місту автобетонозмішувачів.
Закономірне питання: “Що ж має статися раніше?! Яку послідовність вирішення цієї багатостраждальної проблеми нам з вами доведеться пережити?”
1. Традиційну?
В якій, в результаті ДТП, що станется з причини: або попадання колеса в подібну “нерівність”; або несподіваного для інших маневру об’їзду бетонної купини, хтось повинен постраждати (не дай Бог)? І лише потім, в екстреному порядку, будуть вжиті заходи по очищенню полотна дороги та покарання винних.
2. Або логічну та єдино правильну?
Згідно з якою, не чекаючи негативних резонансних подій, спершу, за СИСТЕМАТИЧНЕ! забруднення доріг та грубі порушення правил перевезення бетонних сумішей будуть покарані всі: від керівників будівельних кампаній до водіїв “міксерів”. Потім, за рахунок підприємств – винуватцями будуть відновлені ділянки пошкодженого дорожнього покриття.
Якщо ж у всіх епізодах розливу бетонної суміші на проїжджу частину нашого міста ні Управління поліції, ні інші служби, що стежать за дотриманням правил благоустрою, не вбачають порушень, просимо повідомити нам про це будь-яким зручним способом!
Ми перестанемо турбувати громадськість демонстрацією подібних малоістотних подій.
Якщо ж наше занепокоєння обгрунтовано – Управління поліції міста, служби, що відповідають за дотриманням правил благоустрою просимо вважати цей “пост” офіційним повідомленням про порушення. Розраховуємо на невідкладне розслідування даних фактів систематичних порушень та притягнення відповідальних за них осіб до відповідальності.
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *