За останні роки кількість автотранспорту на вулицях Одеси помітно збільшилася, хоча це й не пов’язано з поліпшенням добробуту її жителів. Разом з тим, право охоронці та експерти відзначають, що кількість ДТП на дорогах міста збільшилася зовсім не пропорційно масі машин, що збільшується.
Здається, причина такої неадекватної пропорційності криється не стільки в кількісному показнику, скільки в якісному. Око уважного городянина напевно встигло помітити, як почастішали факти прояву хамства та неповаги водіїв, пішоходів (пасажирів) один до одного. Емоційне напруження на дорозі в години-пік іноді доходить до “критичних відміток”. Невиправданий поспіх, нетерпіння, традиції водійського благородства, взаємоввічливими, поступливого ставлення один до одного, що опустилися до рівня “плінтуса” – ось що сьогодні, на жаль “править бал” на проїжджій частині.
Чому дивуватися в такому випадку, що кожне окреме зіткнення на дорозі – для оточуючих зовсім не подія, а така собі буденна рутина, яка не варта уваги.
Думаю, ця моя “Таїровське добірка” наочне тому підтвердження.
Виходячи зі сказаного – два питання:
1. До кращого такі зміни в нас з Вами?
та
2. До якого “цугундера” ці зміни здатні нас з Вами довести?
Чи не буде занадто пізно… коли буде пізно щось змінювати?
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *