Вражаюче, як коротка іноді буває людська пам’ять. Року не минуло з тих пір, як молодий лихач з середовища, так званих вуличних гонщиків вбив двох людей та ще 9 покалічив. Рідних цих людей тепер ніхто не зможе дорікнути в стислості спогадів. Відразу після сумних вересневих подій 2018 року для більшості вуличних гонщиків настали важкі часи. Поліція оголосила на них справжнє “полювання”. Їх карали, штрафували, позбавляли прав та засобів пересування… Однак, тривало це не так довго, як треба. Рік пройшов. Затягуються рани на душах близьких. Влаштовуються “Всеукраїнські дрифт-фестивалі” … Життя налагоджується?!
Знову, то там то тут, аби не дати одеситам заснути, ночами проноситься зловісне відлуння верещалих шин вуличних “дрифтерів”. Знову, забувши про минуле та не звертаючи увагу на заклики оточуючих припинити “автобезумства”, юні та не дуже автохулігани креслять на дорогах міста свої зловісні візерунки, “вздабрівая” повітря стійким запахом паленої гуми.
Скільки ще потрібно принести в жертву невинних людей для задоволення непомірних запасів адреналіну жалюгідної жменьки хуліганів-потенційних вбивць. Скільки має статися трагедій, що б зрозуміти – цьому дикому явищу не місце на наших дорогах?!
Тому ми знову закликаємо Управління Національної поліції м.Одеси виконати свій обов’язок та очистити вулиці нашого міста від цього соціально небезпечного явища. Очікуємо від Вас самого жорсткого реагування. Допомога у виявленні та фіксації правопорушень гарантуємо!

P. S. Все сказане не стосується професійних спортсменів та любителів, які використовують для подібних небезпечних заїздів тільки спеціалізовані траси та території.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *