Нехай ні у кого не створюється помилкове враження, що всі причетні до написання невтішних рядків щодо вуличних “дрифтерів” та ін. любителів “побешкетувати” на вулицях міста – ненависники швидкої їзди, яскравих піруетів на асфальті та ін. захоплюючих “молодіжних пригод”. Що єдина мета викривачів “нічного драйву” – ситуативний піар, можливість прославитися та ін. нісенітниця.
Запевняємо Вас – це не так!
Гарний вид екстремального водіння, що вимагає чималої праці, наполегливості та вправності, як яскрава та очікувана подія в культурному житті суспільства, обов’язково повинен бути та радувати своїх шанувальників!

Природними атрибутами такого дійства хотілося б бачити – наявність великої аудиторії глядачів, їх зручне розташування на трибунах. Та звичайно ж, спеціалізований трек для демонстрації різноманітних фігур “пілотажу” у виконанні досвідчених спортсменів, і можливо, будь-яких охочих. А також – чіткий план (час, місце та ін.) та організація заходу, що включають в себе надійну систему безпеки, яка виключає будь-який можливий травматизм. Крапка!
Все що відходить від цих правил – має бути визнано суспільно небезпечним та найсуворіше припинятися органами правопорядку!
Ми прихильники чіткого відділення яскравого, безпечного заходу від божевільного, безвідповідального виплеску адреналіну в місцях та часу, де він НЕБЕЗПЕЧНИЙ для життя та здоров’я оточуючих; заважає людям жити та спокійно відпочивати.
Шанованих любителів дріфту та швидкої їзди закликаємо ставиться з більшою відповідальністю до оточуючих та їх крихкому миру.
Співробітникам патрульної поліції, що в даній ситуації, своєчасно відреагували на грубе порушення громадського порядку висловлюємо щиру подяку!

Розраховуємо на подальшу ефективну співпрацю.

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *