Потрібно визнати з усією відвертістю, що крихкий принцип гуртожитку не завжди здатний утримати суспільство абсолютно різних людей, в цілості й схоронності. Іноді цей принцип піддається випробуванням “нетерпіння одних по відношенню до інших”. Щодня сучасні люди стикаються з необхідністю миритися з чиєїсь особливістю.

Цінителі свіжого повітря терплять любителів подиміти вогнищем, ті що мріють про тишу намагаються не звертати увагу на любителів “сабвуферів”, законослухняні громадяни, у відсутності поліцейського реагування намагаються змиритися з любителями “побешкетувати”. Однак, практика показує, що людське терпіння не вічне. Абсцес напруги рано чи пізно прориває і тоді чекай хірургів зі скальпелем.
Любителі “побешкетувати на дорозі» – не найбезпечніша категорія громадян. Різні псевдо “дрифтери” та “стант-райдери” вже не перший рік “кошмарять” місто наплювавши на думку оточуючих. Доводиться визнати, що статистика випадків “дріфту” або гонок по нічних вулицях не завжди носить нейтральний характер. Кривавий слід, що тягнеться за нічними гонками змушує задуматися не стільки про проблему тиші в позаурочний час, скільки про перекваліфікацію цього потворного явища з невинної молодіжної пустощі до розряду небезпечних злочинів, поряд з бандитизмом та рекетом.
Сподіваюся, не варто нагадувати, що один “безбашений” любитель швидкості, подібний артилерійському снаряду, здатний за один раз привнести в мирний район міста купу руїн та ціле море сліз від непоправної шкоди.
Вельми розраховуємо на активну участь поліцейських управлінь Одеси у вирішенні небезпечної ситуації, що складається в місті протягом останнього часу.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *