Згоден, в сучасному світі і так в надлишку конфліктів та іншого негативу, що б множити його подібними демонстраціями. Однак, як у героїв, так і у сучасних антигероїв повинна бути своя “хвилина слави”, хоча б для того, що б не кортіло іншим! Конфліктна ситуація, що виникла близько місяця тому на вул. Дальницька, відео якої ми представляємо Вашій увазі, сподіваємося, надасть глядачам можливість зробити черговий корисний висновок про те, як … не варто вести себе на проїжджій частині дороги. Стосується це, звичайно ж, протиправної поведінки водія, прямого винуватця ДТП. Водій іномарки ви’ехавшій на зустрічну смугу руху, збив з ніг пішохода, не подбав про стан потерпілої, після невеликої перепалки з нею, ховається з місця аварії.
Цинізм проступку, навіть в наш непростий час, заслуговує однозначного та найсуворішого осуду!
Постраждалій ж дівчині (як і всім пішоходам), надалі, радимо бути вкрай обережною. Небезпека на дорозі може підстерігати з будь-якого боку і в будь-який момент, навіть в самій (здавалося би!) безпечній і невимушеній обстановці!

P. S. Шановні друзі!

Спасибі усім за підтримку нашого каналу та правильне розуміння наших намірів.
Основна мета розміщення відео – попереджувальна (повчальна).
Саме тому ролики супроводжуються авторськими коментарями. Не чекайте від нас шокуючих відео з кривавими сценами і т. п. – ми не прагнемо до “популярності на крові”. Ми так само, не прагнемо нав’язати комусь власну думку. Тільки розраховуємо, що правильно зроблений висновок в процесі перегляду ролика, допоможе багатьом підкоригувати власну манеру поведінки на дорозі, що в свою чергу, благотворно позначиться на загальній дорожньої ситуації в місті …і не тільки.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *