Співробітниками відділу інформаційних технологій центру інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики м.Одеси (Центр-«077») проводилися заходи, щодо збору інформації за фактом вандалізму відносно муралу котрий було намальовано на стіні харківвським художником Гамлетом Зінковським за адресою: м.Одеса вул. Успенська 5.
         В ході проведення заходів щодо встановлення ймовірних осіб причетних до вчинення вищезазначеного правопорушення було:
  • Відпрацьовано прилеглу територію з метою встановлення наявності камер відеоспостереження які могли би зафіксувати вчинення правопорушення. Найближчі камери знаходиться на будівлі Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ та на Генеральному Консульстві Польщі, однак місце правопорушення не попадає в поле зору жодних камер.
  • Відпрацьовано інформацію викладену в ЗМІ. За наявною інформацією було встановлено два автомобілі які знаходилися під час вчинення вищезазначеного факту за вказаною адресою та ймовірно могли привезти драбину:
  • Фіат Панда, червоного кольору, д/з ВН1707ВХ
  • Мерседес-Бенс Віто, чорного кольору, д/з ВН2871ЕЕ
Проведено опитування працівників кафе єврейської кухні «Розмарин», салоном краси «Сахар», Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ та Генерального Консульства Польщі. Вході чого встановлено,  що автомобіль Фіат Панда д/з  ВН1707ВХ належить співробітнику ОДУВС, який щодня залишає автівку біля будинку 5 по вул.Успенська та 17.09.2018 р. о 8:05 припаркував свій автомобіль та о 14:52 поїхав.

Проведено опитування працівників кафе єврейської кухні «Розмарин», салоном краси «Сахар», Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ та Генерального Консульства Польщі. Вході чого встановлено,  що автомобіль Мерседес-Бенс Віто, чорного кольору, д/з ВН2871ЕЕ вони бачать вперше і раніше даний автомобіль за зазначеною адресою ніколи не паркувався та власника автівки вони не знають. Враховуючи вищевикладене, ймовірно водій автомобілю Мерседес-Бенс Віто, чорного кольору, д/з ВН2871ЕЕ може бути  причетним до вчинення правопорушення.

Гол. с-т з розвитку відеосистеми М. Авдієвський