Можливо, хтось скаже: до чого піднімати “хіпішь” через двох папірців / двох смердючих калюж на асфальті!? Може й не варто. Напевно, повторюся, але ми прекрасно розуміємо рівень складності та “забрудненості” цієї невдячної праці рядових співробітників сміттєзбирального підприємства. Нічна зміна, бруд та мерзенний запах, нескінченні стрибки з машини на машину та ін. Все так.
Але, з іншого боку, сміттєзбиральні кампанії в Одесі працюють аж ніяк не “за спасибі”. Ми з Вами прекрасно пам’ятаємо, як ще кілька років тому сміттєзбірні кампанії боролися за місце на цьому ринку. В такому випадку, хотілося б звернути увагу керівництва цих підприємств.
Шановні колеги, якщо Ви вже взялися за таке важливу для міста справу – вивозите відходи якісно. Зацікавте працівників гідною зарплатою. Створюйте для них відповідні умови праці, при яких працівники не будуть ставитися до виконання своїх обов’язків як до ласку!
І тоді, можливо, ми з Вами перестанемо знаходити на Трасі Здоров’я “хлібні крихти” від сміттєвої машини, що йде за горизонт…
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *