Шановні колеги, друзі.

Із задоволенням повідомляємо, що “історія дрифтера” біля пам’ятника Невідомому Матросу (інформація опублікована прес службою КУ “Центр-077” 09.01.2019) не пройшла не поміченою, та отримала швидку та цілком очікувану реакцію органів правопорядку.
Потужний “інформаційний вал”, створений як інформаційними ресурсами Одеського регіону та України, так і небайдужими до історії нашого міста користувачами мережі не дали “любителю дріфту” ні найменьшого шансу уникнути відповідальності за свій цинічний вчинок.
КУ “Центр-077” висловлює щиру подяку Управлінню патрульної поліції в Одессской області, на чолі з начальником Юрієм Рибаком за таке оперативне реагування, а так само за інформацію, надану на своїй сторінці Facebook.

Інформую 📋Подія, яка сталася в центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка має логічне завершення….

Опубліковано Yurii Rybak Вівторок, 15 січня 2019 р.

Хочемо нагадати, що в ході апаратної наради 10 вересня 2018 року Одеській голова Генадій Труханов запропонував городянам об’єднатися в боротьбі з дріфтерами. А ще раніше повідомлялося про страшну ДТП, яка сталася 8 вересня 2018 з вини дрифтера на 6-й ст. Великого Фонтану та призвело до смерті двох людей і поранень ще п’ятьох. 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *