Комунальна установа «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси (Центр – «077»)» 
65110, м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 67а

Мета та завдання Установи

 2.1. Метою діяльності Установи є забезпечення функціонування центру інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси та сприяння відповідним органам та службам здійсненню оперативного реагування на надзвичайні події (ситуації), порушення нормальних процесів життєдіяльності населення, порушення громадського порядку на території міста Одеси. 
2.2. Основними завданнями Установи є: 
2.2.1. Задоволення інформаційно-аналітичних потреб Одеської міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств та установ, а також територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (незалежно від форми власності) та мешканців міста Одеси з питань безпеки життєдіяльності міста. 
2.2.2. Здійснення, за допомогою засобів відеоспостереження розташованих на території міста Одеси пошуку людей. 
2.2.3. Здійснення фіксації порушень громадського порядку та надзвичайних подій (ситуацій) на території міста, з метою подальшого інформування відповідних органів та служб. 
2.2.4. Забезпечення безперервної, систематичної та оперативної обробки даних відеоспостереження та відеоаналітики, щодо надзвичайних подій (ситуацій), порушень нормальних процесів життєдіяльності населення та громадського порядку на території міста Одеси. 
2.2.5. Забезпечення своєчасного інформування керівництва Одеської міської ради, її виконавчих органів, територіальних органів виконавчої влади, про надходження відомостей щодо загрози виникнення надзвичайних подій (ситуацій), порушення нормальних процесів життєдіяльності населення та громадського порядку на території міста Одеси. 
2.2.6. Здійснення моніторингу розвитку подій при виникненні надзвичайних подій (ситуацій), порушень нормальних процесів життєдіяльності населення міста, порушень громадського порядку та безпеки громадян, та координація дій відповідних органів (за зверненнями їх керівників) по ліквідації їх наслідків. 
2.2.7. Забезпечення постійного контролю за станом системи відео спостереження та відеоаналітики, підтримання її в працездатному стані. 
2.2.8. Вивчення передового світового досвіду з використання інформаційно-аналітичних з метою покращення умов життєдіяльності населення міста. 
2.2.9. Надання інформаційної та технічної допомоги правоохоронним органам під час здійснення ними заходів по забезпеченню громадського порядку, профілактики правопорушень та розкриттю злочинів (встановленню осіб, причетних до їх скоєння).