Що ще можна було б додати до того, що описано ранніш про подібні зіткнення на цьому перехресті?
Мало що.
По-перше, і це трохи заспокоює, в цьому зіткненні ніхто не постраждав, окрім залізних коней звичайно.
По-друге, на жаль, якимось малозрозумілим та випадковим чином, постраждав, нехай і незначно, ще один учасник – маршрутне таксі.
Щире співчуття всім.
Наші гарячі надії на виправлення дорожньої ситуації цієї розв’язки багаторазовими та наочними попередженнями водіям, на жаль, сьогодні виправдовуються, м’яко кажучи – не на 100%.
Складність тут не стільки в можливої ​​”недо-оптимізації” перехрестя.
Головною причиною, як і в більшості дтп залишається водійська самовпевненість, легковажність та “всеруйнівна” надія на удачу.
Якщо щось і переможе цих трьох “споконвічних вершників дорожнього апокаліпсису”, то вже точно не додаткове шляхове обладнання.
Тому як, навіть на самій ідеальної дорожньої розв’язки завжди знайдеться той, хто вважає себе розумнішим, більш вдалим, а головне швидше за інших.
Не перестаючи розраховувати на краще, рекомендуємо всім водіям, які мають справу з перехрестям вул. Глушко / Ільфа та Петрова, періодичний перегляд нашої великої добірки дтп.
Щиро віримо, що одного разу настане день, коли нам нічого буде показувати вам крім добрих, курйозних та нешкідливих сюжетів з вулиць нашого міста!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *