Можливо, хтось і не погодиться з такою аналогією.
Тим не менш, спробую пояснити.
Багато людей прекрасно розуміють, що сучасна “висока мода” – це, швидше, якийсь елітний “міжсобойчик” любителів екстравагантної поведінки та відповідного зовнішнього вигляду.
Зустрінута в такому… образі (іноді це відсутність одягу) людина на вулиці нашого міста, швидше за все, як мінімум, буде не зовсім правильно зрозуміла оточуючими.
А як максимум… не варто навіть і представляти.
З цієї самої причини, ми з Вами навряд чи побачимо на Привозі або на вулицях “Черёмушек”, сміливця в революційному вбранні від Giorgio Armani Spring / Summer 2019.
Ось чому, порція нових (як, втім і старих) любителів жити за принципом: “ПДР – для плебеїв!” так яскраво нагадали автору сектантів від якогось містечкового “AUTO FASHION”.
Вони – еліта, не такі як вся ця сіра маса, що очікує зелений сигнал та ін.!
Істотна різниця між ними та людьми на подіумі, що на початку цього відео в тому, що наш “автофешн” давно вийшов за рамки подіумів.
Вийшовши на свободу міських вулиць та перехресть, ПДР-нігілісти демонструють нам своє “високе мистецтво”, навіть не замислюючись, що плюють не стільки на встановлені Правила, скільки на нашу з Вами спільну безпеку.
А це не справедливо.
Що ж, будемо вживати заходів… а що робити?!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *