Як не дивно здасться скептикам, але історія, що отримала несподівану популярність з невдалим паркуванням червоного Черрі в районі ринку “Привоз” ( “Операція -” Ы “або Де цей чортовий інвалід?!”) отримала закономірний розвиток.
Через деякий час, винуватиця виниклих проблем з проїздом трамваїв була оштрафована за порушення ПДР (510 грн.). Це повідомлення досить детально висвітлили ЗМІ.
Але, виявилося, що і це ще не фінал історії!
Як ми і розраховували, відео ролик викликав достатній резонанс, необхідний для початку наведення порядку з парковками нашому місті.
Судячи з відео, на початку листопада Управління патрульної поліції
ініціювала вельми корисний захід по очищенню території, прилеглої до “Привозу” від припаркованого з порушенням транспорту.

Ця досить актуальна на сьогоднішній день ініціатива, без перебільшення, має вселити в серця одеситів оптимізм, та підігріти надію, що в найближчому майбутньому порядок на вулицях буде відновлений.
Крім усього, дане відео має на меті продемонструвати, що мовчазне обурення або злі відгуки в соц. мережах навряд чи зможуть змінити ситуацію так, як це може зробити активна демонстрована громадянська позиція.
У разі виявлення Вами явного порушення громадського порядку (неправильне паркування тощо) не лінуйтеся, не бійтеся витратити зайві 5 – 10 хв. і повідомити про це в поліцію. А при необхідності, вимагати від співробітників виконання ними своїх прямих обов’язків.
З нашого боку, обіцяємо і надалі стежити за ситуацією, повідомляючи про найбільш значущі та резонансні події.
Пам’ятайте – тільки разом, ми зможемо зробити наше з вами місто краще!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *