Епізод на знаменитому “п’яті” поблизу ринку “Привоз”, цілком гідний бути вставленим в якийсь комедійний фільм. Якщо так, то оператори Центру напевно повинні розраховувати на частину збору від прокату)…
Що ж стосується героїв цієї феєричної кінострічки, то все побачене Вами зайвий раз доводить, що події реального життя набагато яскравіши та цікавіши, ніж у кіно.
А тепер серйозно.
Сонячним недільним днем, молода мама на автомобілі везе дитину… у якесь, невідоме нам поки місце (зоопарк чи атракціон…). Для паркування вибирає, прямо скажемо, не зовсім призначене для цієї мети місце.
Протягом години, з легкої руки всього однієї “горе-водійки”, дорожню ділянку перехрестя вул. Преображенської, вул. Старопортофранківської та вул. Новощепний ряд перетворюється в знімальний майданчик передачі “Очумілі ручки”.
Віддаємо належне “добровільним помічникам” КП “Одесміськелектротранс” – хоча й єдино правильне рішення їм спало на думку не відразу – без їх народної кмітливості, рух на цій ділянці обіцяло б… просто припинитися.
Управлінню патрульної поліції передаємо дані авто (див. у кінці відео), що став з вини водія серйозною перешкодою для руху транспорту в досить жвавому ділянці дороги. Відео доказ порушення знаходиться в архіві КУ “Центр-077”.

P. S. Залишається радіти, що “автоледі” припаркувала в цьому нещасливому місці не важкий позашляховик, а маленьке “авто-поні”.
Можливо, саме на цю обставину й був її розрахунок?
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *