Останні два з лишком роки, Ви, шановні друзі, були свідками народження, а в подальшому – поетапного становлення інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики в нашому місті. Сьогодні експерти віддають належне зусиллям співробітників КУ «Центр-077» та відзначають, що минулий період довів заявлену ефективність апаратно-програмного комплексу (АПК ) “Безпечне місто”.

Співпраця зі структурними підрозділами міського самоврядування вже принесла деякі результати в справі наведення в Одесі належного порядку. Аналіз дорожньої ситуації в місті дозволив вжити необхідних заходів щодо опитімізаціі транспортних потоків на окремих ділянках міських доріг. Внесено актуальнізміни в регулювання руху транспорту на деяких перехрестях та дорожню розмітку.

За данними керівництва Одеській поліції, криміногенна обстановка у місті покращилася – “фіксується значне зниження реєстрації злочинів”.

На інформаційній базі Центру створена та тестується “Система баз даних дорожньо-транспортних подій”. Завдання цієї системи – оперативне інформування поліцейських підрозділів Одеси, щодо скоєних дорожніх правопорушеннь та ДТП. Дані, що надходять до цієї інформаційної системи складатимуться з фото/відео та ін. матеріалів, які можуть становити доказову базу правопорушення. Це дозволить особовому складу поліції істотно скоротити час реагування при виконанні службових обов’язків.

Надалі в КУ планується розширення можливостей інформаційної системи щодо забезпечення оперативною інформацією інших міських служб та підрозділів, які забезпечують стабільну життєдіяльність та безпеку міста.

Отже, протестувавши лише частину своїх можливостей, АПК “Безпечне місто”, на сьогоднішній день, був морально готовий до переходу на наступний якісний рівень розвитку. Однак, кілька серйозних чинників вже внесли суттєві зміни. “Перспективний план об’єднання територіальних громад” підкоригував заплановану тактику дій. Не пройшов повз і вплив короновірусної пандемії.

З огляду на ці обставини, обраний раніше «інтенсивний» – технологічний шлях розвитку міської системи відеоспостереження, доводиться коригувати в бік «екстенсивного» – спрямованого на територіальні розширення. У цієї області фахівці Центру роблять певні кроки, так би мовити, на випередження. Аналізують ситуацію в динаміці її розвитку та “готують майданчик” для ефективного вирішення майбутніх завдань.

За заявками адміністрацій ближніх до міста селищ, готуються технічні можливості по підключенню їх до міської системи відеоспостереження.

Так, на сьогоднішній день, вже є детальні домовленості з Красносільською сільською ОТГ про встановлення майже 200 оглядових камер в територіально значущих місцях населеного пункту, з подальшим їх підключенням до Одеської системі відеонагляду.

Дивлячись в майбутнє, співробітники КУ “Центр-077” планують і надалі реалізовувати наявні у нас можливості по підключенню перспективних районів Одеської області до міської Системи відеоспостереження.

 

Прес-служба КУ “Центр-077”

 

Категорії: ВажноеНовини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *