Шановні друзі!
Дублюємо коментар прес-служби #Департаменту муніципальної безпеки до недавнього посту в соц. мережах про подію, що нібито мала місце на посту #Муніципальної варти ввечері 26 вересня:
“Вчора ввечері в інтернет-мережі з’явилось відео на якому автор стверджує, що начебто охоронець #КУ_Муніципальна_варта біля обласної прокуратури вимагає з водіїв кошти за проїзд до пішохідної зони історичного ореолу Одеси, яка працює у вихідні дні.

Навіть подивившись відео неозброєним оком можна сміливо сказати, що воно досить невдало змонтовано…

Якщо автор стверджує, що охоронці отримують кошти за проїзд до пішохідної зони, то навіщо у відео йде розмова за паркування авто а не проїзд до пішохідної зони?

Якщо у відео йде розмова про вимагання коштів, то чому більшість діалогів накладено поверх відео у письмовому варіанті й жоден із голосів присутніх на відео не відповідає голосу охоронця, який ніс чергування в той момент?

Дуже багато питань – “чому” виникає після детального розгляду “авторського” відео. Але вишнею на цьому брудному торті є відео нашого “Всебачущого Ока” від операторів #Центр_077.
Якщо все так було просто з охоронцем нашої Варти, то чому на відео немає факту передавання, або отримання коштів, а сам водій після того, як начебто “домовився” – не поїхав у пішохідну зону, а простояв десь пів години біля посту, та поїхав зовсім в іншу сторону?

Після реальних фактів та питань “чому” виникають інше питання, навіщо паплюжити честь та репутацію #Муніципальної_Варти, якою пишається та довіряє громада міста? Та кому це вигідно?

Далі буде…”

Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *