Троє хлопців, що “мирно гуляють”, яких ви побачите на початку ролика – зовсім не аматори прогулянок та видів нічної Одеси. Це троє паліїв в прямому сенсі цього слова. Чіткі, злагоджені дії виконавців цього блюзнірства красномовно говорять про добре продуманий та спланований злочині. Час: ніч з 06 на 07.05.2019 року. Місце дії: Куликове поле, “Будинок профспілок”, головний вхід в будівлю, який одесити використовують як місце покладання квітів в пам’ять про загиблих 2 травня 2014 року. На відео видно, як троє молодих людей, прямують до “Будинку профспілок”, попередньо обстежують околиці будівлі на предмет небажаних свідків дійства, що готується.

Потім, приблизно о 02:30 ночі, всі троє, по черзі, від правого кута будівлі проходять повз місця, де розкладені квіти, записки з іменами загиблих, фото жертв трагедії. Перший проводить остаточну розвідку, другий – обливає ділянку горючою рідиною, і, нарешті, третій підпалює облите місце. Потім так само спокійно, як і прийшли – йдуть з місця злочину, сідають в заздалегідь підготовлене таксі і їдуть до дому. Камери спостереження зафіксували також і місце висадки.

Цинізм скоєного, на жаль, вже давно не вражає звиклих до стрімкого падіння морального рівня в суспільстві. І все ж … сумно спостерігати таке падіння.
Однак, задовольнимося тим, що цей злочин, в результаті своєчасно зібраних відео-доказів співробітниками КУ “Центр-077” практично “розкрито по гарячих слідах”. Закликаємо органи правопорядку до співпраці що до доведення цієї справи до логічного фіналу з заслуженим покарання винних по всій строгості Законів України!

Друзі, колеги, зберігайте людську подобу в будь-яких ситуаціях!

Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *