Недавній факт “дріфту” в пішохідній зоні пл. 10 Апреля викликав цілком передбачувану хвилю обурення у громадян і приємно несподівану реакцію від керівництва патрульної поліції міста.
Однак, мабуть, заходи прийняті правоохоронцями щодо профілактики та припинення подібних дій отримали передбачувано нетривалий ефект. Оскільки, через 10 днів, імовірно тим же учасникам ніщо не завадило зібратися в тому ж місці і виконати рівно теж при повній байдужості навколишнього простору.

Пішохідна майданчик перед входом в парк, призначений виключно для прогулянок перекваліфікований, з легкої руки “золотих автолюбителів” в гоночний трек для “дріфту” на сон прийдешний, що так “полюбився” одеситам останнім часом.
Що ж далі? Можливо, якщо не допомагають “терапевтичні” заходи впливу на подібний соціальний недуг, правоохоронцям варто підібрати більш ефективний засіб боротьби з цією хворобою?!
Вельми розраховуємо на те, що керівництво патрульної поліції стримає свою обіцянку і не стане байдуже дивитися на розперезану останнім часом “золоту автомолодь”, що напевно наспівують приспів відомої “Пісні про зайців”.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *