Складно уявити, яку гаму нових відчуттів випробували люди, що знаходилися в легковику, що “потрапив під прес” багатотонної фури. Можна припустити, що перед очима нещасних пронеслися найяскравіші моменти минулого життя. Впевнені, водій іномарки вже 100 раз пошкодував, що вибрав в цій ситуації не ту педаль, та мало не загинув під колесами в рази більшими, ніж колеса власного авто.
Не раз і не два Ви мали можливість спостерігати на наших відео яскраві приклади того, чим зазвичай закінчуються спроби ігнорувати міць великовантажного транспорту – фур, самоскидів, міксерів та т. п. Так, манери їзди деяких з подібних “автомонстрів” залишають бажати кращого. На короткій дистанції страждає оглядовість. У випадках “тісного контакту” зі своїми легковими побратимами вони особливо не церемоняться.
З метою попередження подібних зіткнень ми не раз вказували водіям на необхідність триматися від великовантажних авто “подалі” (краще пропустити або почекати). В цілому, в місті давно назріла необхідність позбавити вулиці Одеси від засилля різного роду вантажних гігантів, найчастіше, що без особливої ​​на то потреби зазнають пропускні можливості міських доріг на міцність.
Однак і ця проблема не єдина та не головна причина подібного ДТП.
Проблема №2.

Уважний погляд, відзначав деяку кількість машин, що використовують, в порушення правил простір під Пересипський мостом для парковки. Відео подібного паркування так само зберігається на полицях нашого youtube-каналу.
Всіх небайдужих до подібних проблем рідного міста, закликаємо продублювати це відео в повчальних цілях.
Управління поліції м Одеси закликаємо звернути увагу на наявні в місті гострі дорожні проблеми. Розраховуємо на прийняття термінових заходів для їх вирішення, а також профілактики аварійності даної ділянки.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *