Частенько в описі до якого-небудь непорядного або цинічного вчинку ви відзначаєте, що антигерой відео ролика названий нами “сміливцем”. Однак, насправді, ганебні вчинки тих чи інших, що переступають закон та виявляють байдужість до оточуючих громадян, не мають нічого спільного зі сміливістю! Від тих, хто намагається продемонструвати свою завзятість розполохуючи на пішохідному переході перехожих, або наражає на небезпеку інших учасників руху небезпечними маневрами – віє скоріше дитячим комплексом неуваги. Одного діагнозу з подібними персонажами: лжедріфтери, псевдогонщікі тощо, які намагаються цинізмом вчинків та неповагою оточуючих привернути до себе увагу натовпи.
Обіцяємо всім, нужденним в лікуванні подібних недуг, необхідну терапію, як із залученням фахівців з правоохоронних установ, так і наданням допомоги в отриманні заслуженої слави на просторах мережі.

Закликаємо Управління патрульної поліції Одеси відреагувати на серію грубих порушень, скоєних водієм а/м Volkswagen (д.н. BH6342IK) 08.11.2019 о 21:42.

Друзі, в будь-яких ситуаціях не втрачайте людську подобу!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *