Чергове відео про процес спустошення сміттєвих контейнерів на “Трасі Здоров’я” головним чином про байдужість. “Байдужість” – недуга заразна, але, на щастя, виліковна. Повторимося – демонстрація цього процесу – не стільки звинувачення на адресу рядових співробітників, посадові інструкції яких, мабуть, не передбачають інших маніпуляцій, крім тих, що ми з Вами спостерігаємо. Цілодобово звертаючись з контейнерами, забитими смердючими, рідкими відходами можна заразитися не те, що “байдужістю”, а ще й ніж страшніше! Очевидно, що байдужість співробітників – лише вірус переданий їм від начальницького складу підприємства.
Наш “відеопрізив” до Високого керівництву сміттєзбірною компанії, який організував технологічний процес збору відходів таким чином, що незабаром знаменита дорога біля моря, в умовах серпневої посухи ризикує з “Траси Здоров’я” перетворитися в небезпечний для здоров’я смітник.
Ми не збираємося вчити людей, що набили руку в цьому бізнесі, що саме потрібно зробити для “оптимізації” даного процесу. На наш погляд, для цієї мети досить скористатися доступним світовим досвідом.
Розраховуємо, що здоровий глузд керівництва сміттєзбірною кампанії, яка обслуговує “ТЗ”, ще здатний вилікувати хворобу “байдужості”, не допустивши її мутації в щось більш небезпечне.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *