Дійсно, для оперативного вирішення безлічі життєвих завдань, більшості людей в сучасному світі доводиться здійснювати кілька дій одночасно. Відповідати на телефонний дзвінок, реагувати на дорожні знаки та сигнали, управляти небезпечними технічними засобами тощо. Цілком очікувано, що в підсумку, в кращому випадку ми жертвуємо якістю результату або втраченої вигодою. У гіршому – здоров’ям. У ще гіршому – життям.
Чи не час друзі, задуматися про ціну та сенс скоєних нами вчинків?! Адже, в тупої завзятості створити неможливе, на подив навколишнього світу, ми все частіше постаємо мавпами, що намагаються набити кишені лотком яєць.
Відверто кажучи, ми зовсім не впевнені, що причиною настільки феєричного зіткнення на перехресті стала, хода вродливої ​​молодої жінки по пішохідному переходу. Це лише припущення. Однак, пояснити поведінку водія синьої іномарки інакше як хронічної неуважністю або відволіканням на сторонні об’єкти не можливо.
Залишається порадіти за дівчину, що мала реальний шанс секундами раніше опинитися в епіцентрі найнебезпечнішого зіткнення.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *