Епоха “вселенського автоблагоденства” у вигляді безмежного розмаїття та відносної доступності особистого автотранспорту, породила й порядком побічних ефектів цієї незаперечної зручності.
З’ясувалося, що спроектовані та забудовані в минулих століттях райони міста не справляються з потоком, що множиться в прогресії, бажаючих проїхатися з пункту “А” в… інші пункти призначення.
Зараз не стільки важливий пошук винних в такому положенні справ.
Скільки те, що наші громадяни все частіше тепер стикаються з наростаючим валом супутніх автопрогрессу проблем: затори (пробки), відсутність бажаного простору для стоянок та парковок, повальне автохамство та ін.
І хоч всі ці явища, в свою чергу, стали звично рутинною подією для більшості людей, відсутність адекватної реакції на подібне може перетворити наше з вами життя в хаос апокаліптичного зразка.
Думаю, не варто мовчки чекати, поки новоявлені автоЦарі та автоЦариці звісять ноги з втомлених плечей законослухняних водіїв.
У міру наших можливостей, спробуємо повернути “автомобільну знать”, що збилися з праведного шляху на грішну проїжджу частину.
Дані одного з “привілейованих”, за традицією передаємо колегам з Департаменту патрульної поліції.
За результатами стежте на наших ресурсах та соц. мережах.
Друзі, в будь-яких ситуаціях не втрачайте людську подобу!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *