Патрульної поліції міста та іншим відповідальним службам Одеси присвячується!..
Багатьом відома закономірність того, що в порівнянні з РІЗКОЮ хворобливістю змін, до ПОСТУПОВИХ негативних змін ми звикаємо без активного опору та, в підсумку, до власного нещастя, приймаємо їх як природні.

На жаль, ми не володіємо можливістю, з використанням тих же відео ефектів продемонструвати Вам зміни, що відбулися з вулицями міста протягом останніх десятиліть. Думаю, результати багатьох б жахнули. На сьогоднішній день, нам доступна лише ось така наочна динаміка перетворення однієї ділянки перетину вулиць: пр-т Шевченка та вул. Армійської, протягом одного світлового дня, в “солянку збірну”. Переглянувши ролик, уявіть на хвилинку подібну (або набагато гіршу) ситуацію в історичному центрі міста!

Думаю, пройде ще не так багато часу – 2, може 5 або 10 років, та при подальшої байдужості до проблеми парковок в стилі “де попало”, Одеса почне нагадувати знімальний майданчик фільмів апокалипсисов. Що ж робити, що б ця невтішна перспектива не лягла нерозв’язним вантажем на плечі наших дітей та онуків?
Відповідь очевидна.
1. Водіям паркуватися в місцях, де це дозволено правилами!
2. Припаркувався як м…? – приготуй гаманець та будь готовий до спілкування з поліцією або інспектором по паркування!
Та не менш важливе:
3. Управлінню патрульної поліції м.Одеси почати виконувати свої обов’язок в повному обсязі – забезпечити ефект невідворотності покарання за порушення ПДР (зокрема, за неправильне паркування)!
Розраховуємо, що здоровий глузд та інстинкт самозбереження змотивують усіх перерахованих вище категорій громадян до продуктивних дій.
Бо лише тоді у нас з Вами є реальний шанс в майбутньому, почути від наступних поколінь слова подяки за “не без цілісно прожиті роки”.

P. S. Цей ролик – не останній в майбутньому циклі “паркування на вулицях міста”.

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *