Дане відео не відноситься до розряду розважальних. Воно продовжує ряд відео роликів, які інформують Управління поліції, а так само служби, відповідальні за дорожньо транспортну ситуацію в м. Одеса: Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху, КП “Одестранспарксервіс” та ін.
Шановні колеги!
Інформуємо Вас про критичну ситуацію, що склалася в центральній частині міста, з проїздом автотранспорту в критичні тимчасові позначки (годину-пік), хаотичним паркування на тротуарній частині вулиць, наслідком чого стають численні порушення ПДР, зв’язані з реальною загрозою аварійних ситуацій, в яких можуть постраждати люди.
Ваше не реагування на дану дорожню ситуацію, в самому найближчому майбутньому, може вкрай негативно позначитися на роботі інфраструктури центральної частини міста (і не тільки). Привести до створення неконтрольованої обстановки; колапсу традиційних транспортних потоків, що дозволяють на сьогоднішній день, забезпечувати безперебійне постачання центру міста всім необхідним (включаючи проїзд спец. транспорту).
Не варто розглядати запропоновані відео ролики, як красивий фон або “обкладинку” для наших звернень. Перш за все, ці відео – факти порушень, які мають статус повноцінних доказів у суді. Будь-який з них може бути використаний Вами для притягнення винних у порушеннях до відповідальності, аж до кримінальної!

Виходячи з цього, “героям” наших роликів не рекомендуємо задовольнятися “приємним переглядом” відео. Навпаки, настійно радимо зробити відповідні висновки та змінити компрометуючу вас манеру поведінки. Докази Вашого порушення можуть бути витребувані в будь-який момент.
Розраховуємо на взаєморозуміння та співпрацю у вирішенні цього непростого, що вимагає якнайшвидшого вирішення проблеми. Зараз ніщо не заважає їй зі складної стати критичною.

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *