Зрозуміти обстановку в цілому на певній ділянці дороги, проїжджаючи ЇЇ 1-2 рази в день – складно. Пропонуємо всього декілько годин “життя” одного перехрестя вул. Краснова та пр-т Олександрівський.
Не варто розглядати факти порушення ПДР на наших дорогах, як якась подія, що привертає увагу виключно вузьких фахівців в області права: поліцейських, адвокатів по ДТП тощо. Недопущення порушень правил дорожнього руху безпосередньо пов’язане з життям і здоров’ям кожного учасника руху, незалежно від соціального статусу, статевої орієнтації та політичних уподобань. Багатотонна автівка, що мчить “на червоний” однаково не щадить – ні водія в дорогій іномарці, ні “скромного” пішохода. Не варто применшувати значення у цій проблемі міських служб, поліції та стану доріг. Однак, ми звертаємо увагу безпосередніх учасників дорожнього руху. Не ховайтеся за рятівні виправдання: “Нічого ж не сталося!” або “Я ні кому не завадив!” Чи перебігав пішохід в невстановленому місці та залишився цілий; чи перетнув водій “подвійну суцільну”, не створивши перешкод – назвемо речі своїми іменами – Ви зіграли зі смертю в “піддавки”, і в цей раз вона дала Вам фору! Перефразовуючи відому “мудрість” відзначимо: “Безпечніше на дорозі не там, де професійніше поліція та краще дороги. А там, де водії не порушують ПДР, І … професійніше поліція, та краще дороги!
P. S. Знову звертаємо увагу співробітників Управління патрульної поліції в м.Одесі до фактів порушення ПДР. Розраховуємо на їх своєчасне та адекватне реагування!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *