Вже досить довгий час, використовуючи негативний досвід нашого відео архіву, ми намагаємося наштовхнути свідомість власників легкових авто на світлу думку про те, що варто бути якомога обережнішими до великогабаритному транспорту.
При найменшій можливості, триматися від великих вантажівок подалі, зважаючи на особливості оглядовості для їх водіїв; та й інших причин, що дозволяють легковикам ставати легкою здобиччю різноманітних “автомонстрів”.
Але щось розпалює в нас підозру про те, що подібною дорожною недугою “ігнорую всіх, хто нижче зростанням”, хворіють не тільки окремі водії самоскидів та фур, але й тих же легковиків, коли справа стосується їх відносин з ще більш дрібним видом засобу пересування: мотоциклами, мопедами, скутерами.. не кажучи вже про велосипеди.
Крутиться на язиці питання:
Як далеко, шановні панове автомобілісти, ми з вами можемо зайти в пошуках “найменшого гнома” на дорозі.
Відповідь, на мою думку, очевидна…
Але з іншого боку, як пояснити пильність тих водіїв з великої літери “В”, з голови яких не падає корона, коли вони примудряються розгледіти та не збити на шляху собачку або кішечку, не кажучи вже про пораненого голуба (відео цього епізоду є на нашому каналі : Любов та голуби. вул. Б. Хмельницького / вул. М’ясоєдівська).
Так може справа ні в якійсь “поганий оглядовості”, а в банальних важких яйц@х, які заважають недбайливим водіям бути більш уважними?!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *