Опинитися в охопленому полум’ям автомобілі на ходу та вижити – доля швидше професійних каскадерів. Безстрашні, сильні духом люди, завжди готові до екстремальних ситуацій, в добавок напевно, отримують від своєї роботи моральне задоволення.
В даному випадку, варто щиро поспівчувати звичайній людині, простому водію “пиріжка”, який і не думав про такий трагічний кінець свого залізного друга. Білим днем, на людному перехресті, в один момент водій перетворився в пішохода, який був змушений боротися за своє життя.
Причина загоряння не з’ясована, та, судячи з усього, точно визначена не буде. Можна тільки припустити, що спалах стався через неполадки газового обладнання автомобіля.
Завдяки щасливому випадку, з самого початку події на місці виявився патруль поліції, завдяки оперативним діям якого територія, на скільки це можливо, була звільнена від випадкових перехожих та автотранспорту.
Пожежники прибули на місце досить швидко, після чого невеликими зусиллями бійців розрахунку пожежа була локалізована.
Варто відзначити, що це далеко не поодинокий випадок раптового спалаху автомобіля, що рухався по вулиці. Не в перший раз водіям та пасажирам доводиться використовувати один єдиний шанс для порятунку з вогняної пастки. А також вживати відчайдушні, але марні спроби для гасіння палаючого авто.
Користуючись нагодою, не відмовимо собі в “задоволенні” порекомендувати автовласникам транспортних засобів, забезпечених газобалонним обладнанням не пошкодувати коштів на позапланову діагностику своїх автомобілів.
Пам’ятайте, в критичний момент ризику піддаєтеся не тільки Ви, але й навколишні вас люди.
Суворо дотримуйтеся правил пожежної безпеки!

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Бережіть себе і близьких!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *