Нещодавно жителі м.Одеси були неприємно здивовані дивним станом фонтана, розташованого на Кримському бульварі – традиційному місці відпочинку дітей та дорослих. На поверхні води плавало щось, що нагадує піну від миючого засобу, через що гарний фонтанний комплекс придбав вельми непривабливий вигляд. За повідомленням прес-служби департаменту міського господарства Одеської міськради, напередодні, невідомими фонтан був залитий миючим засібом.

З’ясовуючи причину плачевного стану місцевої визначної пам’ятки фахівці КУ “Центр-077” переглянули, наявний в їх розпорядженні архів відеозапису за попередній цієї події період. Виявити вдалося ось ці цікаві кадри. На запису чітко видно як група людей, при виконанні деяких технічних робіт поблизу фонтану, періодично займається тим, що підходять до води та: то зливають щось з ємностей в фонтанні чашу; то миють ці ж ємності в воді фонтану. Очевидно, в результаті, вода у фонтані і придбала той самий непривабливий вигляд.

Звертаємо увагу правоохоронних органів на цю подію. Розраховуємо їх на своєчасне реагування, а також затребуваність відео інформації даного інциденту.
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *