Не обманюйтеся – приміщення на відео: не магазин, не склад благодійної організації, і навіть не відділення “Нової пошти”.
Події, які зафіксували камери, відповідно – не отримання посилок, не повернення співробітників з відряджень, та не “шопінг”.
“Таємниче дійство” у відеоролику – розтягнутий у часі (кілька днів) винесення невідомими, за участю (з великою часткою ймовірності) “тамтешніх” співробітників майна організації, розташованої в “вартівні Посту №1”. Винесення і, як ви зрозуміли, вивіз в невідомому напрямку.
Ситуація, звичайно ж, не типова для колективів організацій: за спиною у керівництва привласнювати майно цих організацій. Однак, іноді, на жаль, не рідко зустрічається. Шкода тільки, що відбувається це в стінах такого незвичайного по статусу приміщення ….
P. S. Інформація про даний факт надана керівництвом згаданої в описі організації. Експрес-розслідування проведено КУ “Центр-077”.
Відео матеріали з даними по обличчях і автотранспорту, який фігурує у відеоролику, зібрані і зберігаються в архіві, чекаючи передачі за призначенням. Чекаємо подальшого розвитку подій.
Не втрачайте людську подобу в будь-яких ситуаціях.
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *