Відверто кажучи, для нас, як і для, швидше за все, більшості співгромадян, те що трапилося 25 січня цього року з жителем м. Кривий Ріг Ігорем Єфремовим стало… приємним шоком та корисним життєвим уроком!
Для тих, хто не в курсі.
В цей день, звичайна людина Ігор Єфремов, в супермаркеті “АТБ” виявив та, не особливо замислюючись, повернув власнику знайдений ним конверт з грошима (10 т. доларів США!), що “безгосподарно валявся” на підлозі магазину.
В наш нелегкий час, погодьтеся – це майже подвиг. Але вірніше, вчинок з великої літери “В”!
Не встигли “висохнути чорнило” описаної новини, як щедра доля надала чудовий шанс проявити себе людям в ще одній делікатній ситуації.
Хочеться сподіватися, що учасники події, відбитого в цьому відео ролику, були так само схильні до скоєння благородного вчинку, везучи знайдений на парковці, залишений “затурканим” (як кажуть в Одесі) батьком дитячий велосипед (або велокат).
Однак, як видно, щось пішло не так і… Батько хлопчика досі перед нелегким вибором: бігти в магазин або, все ж таки, почекати тей самій “вчинок”.
Співробітникам Центру не важко буде знайти авто (відповідно й водія), що фігурує на відео. Але ж, так хочеться, що б… одним вчинком з великої літери “В” стало більше!
Шановний водій жовтого “пиріжка”, щиро бажаючи допомогти Вам у пошуках способу “повернення в сім’ю” загубленого велосипеда, пропонуємо Вам, як одного з варіантів, зв’язатися з нами (КУ “Центр-077”) з будь-якого із запропонованих на нашому сайті засобів, включаючи соц. мережи: Facebook, Telegram, YouTube, Instagram…
Пам’ятайте – головним “постраждалим” в цій ситуації виявилася маленька дитина!
Натомість, Ви отримаєте щось більше, ніж банальну вигоду – щиру людську вдячність!
Адже й місце, де була загублена/виявлена ​​іграшка – знакова, погодьтеся…
Друзі, в будь-яких ситуаціях не втрачайте людську подобу!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *