Архів “подій” за участю “бетонозмішувачів”, та й іншого великогабаритного автотранспорту потихеньку поповнюється. Створюється враження, що “щось не так у королівстві Датському”. Не знаю як Вас, а особисто мене починає трохи насторожувати ситуація з “великих вантажівок” на дорогах Одеси. В основному через те, що періодично буваю учасником дорожнього руху, стикаючись з іноді “дивним” поведінкою цього виду транспорту. З початком роботи в нашому місті інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики все частіше ми з Вами можемо спостерігати (в прямому сенсі) за тим, що відбувається на проїжджій частині Одеси та не тільки.
Відверто кажучи, щоденне споглядання дорожнього бардаку, часто приводить до тяжких наслідків не додає оптимізму. Бетономішалки та самоскиди, з яких находу висипається (виливається) “щось” на капоти наступних за ними легковиків. “Незрячі” вантажівки, що створюють реальну загрозу людям в абсолютно неекстремальних ситуаціях.
Розраховуємо, що в зв’язку з епізодами що почастішали з не зовсім адекватною поведінкою водіїв т. зв. “міксерів”, самоскидів та ін. великих вантажівок, поліція в силах зробити деякі заходи підвищення рівня безпеки на дорогах нашого міста. За що їм від нас заздалегідь шана та повага!

Друзі, суворо дотримуйтесь правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та вдачі!

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *