Англійське слово “дрифт” повільно, але впевнено входить в наше життя, і сьогодні пересічному обивателю не потрібно пояснювати, що це таке. Яскраве та небезпечне дійство завжди здатне повести за собою потенційних шанувальників та любителів ефектних видовищ. Все це мило та здорово, поки відбувається там, де й повинно відбуватися – на спеціально обладнаних майданчиках для спеціально присутніх глядачів. Про це ми говорили не раз. Наше занепокоєння з приводу того, що відбувається в “позаурочний час”, в різних районах міста, викликане не стільки характером подібних подій, частішають…

Сам по собі епізод, не спричинивши за собою ніяких серйозних наслідків (крім вимушених пригальмувати кількох водіїв та якоїсь кількості розбуджених жителів) не здатний викликати значний суспільний резонанс. Однак, “небезпечна їзда”, нехай навіть по порожніх дорогах та парковках, що не завдає (поки що!) оточуючим шкоду – не привід не звертати на себе увагу. Увага тих, хто покликаний стежити за порядком на вулиці та дотриманням законів.

Звертаємо Вашу увагу, що по тільки нашим спостереженням, цей небезпечний вид вуличного автохуліганства все частіше і впевненіше переміщається від порожніх, в нічний час, парковок, на активну проїжджу частину та, що найстрашніше – пішохідну зону! Думаю, в ситуації, що склалася, не варто чекати, поки “чорні кола” на асфальті, що ніяк не прикрашають міський пейзаж, сприйматимуться городянами як фірмовий знак банди, за аналогією з бандою “Чорна кішка” з к / ф “Місце зустрічі змінити не можна”. А для цього, як ми вже з Вами знаємо, досить якийсь час просто нічого не робити.
Поліцейські управління м.Одеси настійно закликаємо вжити належних заходів для припинення подібних порушень правопорядку. Обгрунтовано вважаємо, що поодинокі епізоди т. з. “вуличного автохуліганства” в найближчому майбутньому загрожують набути системного характеру, що неминуче поставить під загрозу нормальну життєдіяльність міста, спокій та безпеку своїх громадян.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *