Думаємо, з якістю перевезень пасажирів у маршрутних таксі, одеситів nf жителів Одеської області знайомити немає необхідності. Ті, хто відчув це “задоволення” на собі, при викладі вражень користується зазвичай барвистою, ненормативною лексикою.
Переглядаючи відео цієї моторошної події, мимоволі спливає в розумі ще одна неприємна життєва прикмета.
Більшість радикальних заходів щодо усунення небезпечних для життя та здоров’я громадян недоліків та несправностей приймаються тільки тоді, коли хтось вже серйозно постраждав.
Дане відео не покликане когось розважити.
Швидше, попередити будь-які подальші нещастя.
Вчора, близько 12 години дня на перехресті вул. Степова / вул. Мельницька сталося те, від чого, на жаль, не застрахований жоден пасажир сучасного маршрутного таксі місцевого міського або обласного проходження.
При здійсненні повороту з вул. Мельницькою на вул. Степову, у маршрутного автобуса №75, швидше за всього, через несправність з замком, відкрилися задні двері, з яких на ходу випав чоловік – жінка похилого віку.
При падінні жінка отримала низку травм, які потребують швидкої медичної допомоги.
На щастя, небайдужих громадян, серед оточуючих виявилося досить, включаючи водія злощасного автобуса. Незабаром на місце прибула карета “Швидкої допомоги”.
Напевно, водій маршрутного автобуса 1000 разів розкаявся, що перевірку технічного стану свого авто “залишив на потім”. Підозрюємо, що за цю фатальну помилку йому доведеться нести серйозну відповідальність!
Розраховуємо, що службам та підприємствам, які відповідають за перевезення пасажирів в нашому регіоні (і не тільки) цей епізод послужить достатнім стимулом до правильних, термінових дій по перевірці своїх автопарків!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *