Можливо ви вирішите, що ми стежимо за формуванням художнього дару двох талановитих дітей?! Ні в якому разі. Все, набагато сумніше.
На жаль, для того, щоб не надати ненавмисну допомогу у розповсюдженні реклами однієї з “наркоточок” нашого міста довелося трохи зіпсувати відео. Однак, допитливому погляду, напевно, буде досить і цого, для того, щоб зрозуміти, що саме відбувається у скверику, багатьом знайомого та улюбленого кінотеатру “Родіна”. Де в денний час
саме малюванням на асфальті зайняті наші з Вами діти.
Для тих, хто в діях цих молодих людей не вбачає нічого поганого
коротко пояснюємо. Двоє молодих “підприємців від торгівлі наркотою”, під покровом темряви, у центрі міста пишуть на асфальтової доріжці сверу (ні, на жаль, не крейдою “Миру-Мир”) повідомлення-адресу, використовуючи яку кожен стражденний може отримати у підсумку довгоочікувану дозу наркотику.
Після скоєного, “колеги з кримінального бізнесу” розходяться у різні боки, як ні в чому не бувало.
Друзі, в ім’я збереження здоров’я наших з Вами близьких, друзів, знайомих та ин. запам’ятаємо цих фигурантів майбутньої кримінальної справи.
Випадково піймавши на вулиці поглядом подібних “художників” – хай не здригнеться Ваша рука, і не матиме сумніву совість у вірності
власних дій, набираючи номер т/ф поліції (102)!
Давайте зробимо наше місто чистішим – позбавимо його від цього потворного явища!

Всім міцного здоров’я мудрості і удачі!

КУ «Центр-077»

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *