Знаменита поганою пропускною спроможністю і, тому, мало ким з автолюбителів улюблена вул. Канатна. Але тільки не для одиноких “сміливців”!
Небагато знайдеться водіїв, хто хоч раз не стикався з ситуацією, в якій якийсь “торопига” з’являвся, здавалося б з нізвідки та пролітав на всіх порах в найнебезпечніших міліметрах від Вас по “зустрічній”. Зрозуміти його “мікросекундну появу” поруч з собою можна було тільки по різкому потоку повітря, або реву двигуна з характерним вереском гуми, що миттєво з’явився та зник! Не встигнувши зрозуміти в першу секунду, що саме сталося; в другу – по Вашому тілу пробігає неприємна дрож від думки, що могло статися при цілковитому Вашому безсиллі що-небудь змінити (враховуючи, що Ви стоїте в “пробці”). У третю – навіть у самих витриманих виривається з глибини душі щось таке: “# @ … ^! Твою!. @. ий! олень!”, або якесь альтернативне.
Переконаний, що трагічну аварійну статистику в місті (і не тільки) можна було б звести до мінімуму, якщо б до подібних “гонщиків срібною мрії” застосовувалося залізобетонне правило невідворотності покарання! Якого саме – вирішувати не нам. Ми лише можемо зі 100% -ної гарантією виявити порушника, з наданням відео доказів його провини.
Справа за малим – реагуванням Управлінь поліції м.Одеси на факти конкретних порушень, доказами яких до упору заповнені наші архіви.
В черговий раз очікуємо реакцію шановних співробітників поліції на факт грубого порушення ПДР. Терпляче чекаємо.
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості та удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Відеоблог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *