Напевно, багатьом з вас знайома категорія людей, яких, в певних ситуаціях важко переконати в необхідності дотримуватися встановленого порядку та правил. Порушення для таких так природно і органічно, що ніякі контраргументи не можуть похитнути щире переконання в своїй правоті.
Щире переконання зазвичай, може підкріплюватися:
– помилкової традицією (“…я тут все життя так роблю (паркуюся)!”);
– безкарністю (“…так, хто ж за це покарає? Поліція?!… Он, дивіться, вони повз проїхали…”);
– гострою потребою (“…а як мені ще дійти (де мені ще стати)?!”); або
– стадним почуттям (“…подивіться, все ж так роблять! Я що гірше за всіх?!”)
Чого гріха таїти, цими давніми хворобами, в більше чи меншою мірою, страждає до 90% співгромадян. Роблять щось, поки “ніхто не бачить”, беруть те, що “погано лежить” і там, де “не б’ють по руках”.
Без удаваної скромності зізнаємося, що боротьба з вищеописаними недугами – справа кожного без винятку.
І щоб трохи підштовхнути до одужання суспільство в цілому, хотілося би нагадати, що в подальшому порушувати встановлені правила безкарно буде все складніше. Тому, що… образно кажучи, тих, що беруть те, що “погано лежить” стає все краще видно, в тому числі і тим, хто призначений “бити по руках”.
Управління поліції м. Одеси закликаємо вжити заходів в складній дорожній ситуації на ділянці вул. Рішельєвській між вул. Пантелеймонівській і вул. М. Арнаутській, викликаної хаотичним, а головне безкарним паркування автотранспорту, як на тротуарі, так і на ділянках проїжджої частини, не призначеної для цього діючими ПДР.

Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *