Постійним глядачам , можливо цей відео епізод нагадає недавнє “шоу” близ ринку “Привоз”, де дама, що не замислювалася про наслідки своїх дій, особистим авто перекрила на годину проїзд трамваям.
Можливо, навчені гірким досвідом водії трамваїв, тепер швидше приймають правильне рішення в подібних ситуаціях.
Разом з тим, шкода, що сумний досвід “горе водійки” з попереднього ролика не слугував повчанням для героїні нового. Дії цієї… чудо-шоферки, сподіваємося, як і в минулий раз, не залишаться без уваги патрульної поліції.
З гіркотою доводиться відзначити, що даний епізод байдужого ставлення до оточуючих – лише маленький фрагмент тенденціі, що розвивається в нашому суспільстві – ігнорірованія певної категорією “волелюбних” громадян загальноприйнятих правил та законів.
Думаю мало кого може порадувати перспектива проживання в суспільстві, правила поведінки в якому регулюються на основі розмірів нахабства або гаманця.
Закликаємо Управління патрульної поліції Одеси відреагувати на черговий факт цинічного ігнорування ПДР, що спричинило до порушення графіка руху громадського транспорту. Дані автомобіля порушника фігурують в фіналі відео ролика. Відео збережено в архіві Центру.
Розраховуємо також на небайдужість громадян.
Практика показала, що простим “репостом” Ви можете внести істотний внесок у справу наведення ладу на наших дорогах.
Не забувайте, належний резонанс – ефективна зброя в боротьбі з авто хамством (і не тільки)!
Не втрачайте людську подобу в будь-яких ситуаціях!
Суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Всім міцного здоров’я, мудрості і удачі!

 

КУ “Центр-077”

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *